20. oktoobril kell 18.00 esitleb telesaate “Eesti selgeltnägijate tuleproov 2016” võitja Anu Pahka Tasku Rahva Raamatus oma raamatut “Nõiakatla tarkuseterad”. Autorit intervjueerib Greta Kaupmees. Tutvu raamatuga: http://bit.ly/RR_NõiakatlaTarkuseterad.

Raamat „Nõiakatla tarkuseterad“ juhatab lugeja põnevasse ja maagilisse šamaanimaailma, kus telesaate “Selgeltnägijate tuleproov 2016” võitja šamaan Anu ehk Anubis õpetab lihtsaid rituaale ja jagab retsepte looduse varasalvest. Anu julgustab usaldama inimeseks olemise ürgset tarkust ja looduse väge. Jumalad, haldjad, metsavaimud ja puud on need, kellega Anu suhtleb ja kellelt jõudu ammutab. 

Kuigi „Nõiakatla tarkuseterades“ on vaid väike osa looduse maagiast ja väest, annab see raamat siiski aimu, kuidas loodusjõududega kooskõlas elada ja neid oma kasuks tööle panna. Anu teab, et looduses on tunduvalt rohkem salapära, kui inimesed teavad ja arvata oskavad. Meie esivanemad on elanud karmides tingimustes, aga alati on lugu peetud loodusest ja tema stiihiatest, ilma selleta ei kujutatud elu ettegi. Meis kõigis on peidus vägi ja maagia, mille oleme saanud kaasa oma esivanematelt. Anu julgustab seda väge avastama ja avama. Šamaan usub, et kõige paremini aitab inimene ennast ise, aga toeks on ka loodus meie ümber. 

Raamatusse kogutud nõiatarkused panevad ehk loodusesse ja iseendasse teisiti suhtuma ning mõnele nähtusele teise pilguga vaatama.

Esitluse päeval on raamat Tasku Rahva Raamatus 10% soodsama hinnaga. 

Facebooküritus