Raamatutuba Fahrenheit 451 ja Bookworld.me kutsuvad osalema fotokonkursil „Loetud hetked“.

Hetked, mis oleme oma elus lugemisele pühendanud - loetud hetked. On neid napilt või heldelt, loevad nad meie tervikloos vähe või palju, seda pole võimalik mõõta. Aga kindel on see, et need hetked loevad - rohkem, kui me sageli ise arvatagi oskame.

Fotokonkursile on oodatud fotod lugemiselt tabatud inimestest mistahes olukordades, kus iganes paikades, võimalikes ja võimatutes hetkedes. Osalema on kutsutud kõik raamatu- ja pildistamishuvilised, kel on õnnestunud tabada jagamist väärt lugemishetke. Konkursi eesmärk on väärtustada lugemiskultuuri, raamatuid, inimese isiklikku kohtumist raamatuga.

Iga osaleja saab konkursile esitada kuni 3 tööd Snäp keskkonnas ajavahemikus 25. oktoober–27. november 2016. Konkursi võitjad kuulutatakse välja 10.12 Tartus Aparaaditehases (Kastani 42) parimate tööde näitusel ja avaldatakse aadressil www.bookworld.me.

Bookworld on Eestis loodud maailma suurim eraraamatukogude platvorm, mis võimaldab kasutajatel tasuta hallata oma erakogu, omavahel laenutada, vahetada, soovitada ja hinnata raamatuid. Samuti on võimalik sõpradega diskuteerida loetu üle.

Fahrenheit 451 on Tartus Trükimuuseumi juures tegutsev raamatutuba, mis toetab raamaturinglust ja mitmesuguseid lugemisega seotud tegevusi. See on lugude ja lugejate kohtumispaik, kus raamatud tulevad ja lähevad, lood aga jäävad alles.


Lisainfo:
Mirjam Link
+372 5622 0132
fahrenheit451@trykimuuseum.ee

Anu Vunk
+372 56 941 800
anu@bookworld.me