Raamatutuba Fahrenheit 451 ja Bookworld.me korraldatud lugemisele pühendatud fotokonkursi “Loetud hetked” parimatest töödest avatakse näitus Tartu Trükimuuseumi rõdugaleriis 10. detsembril 2016.

Konkursi võitjad kuulutatakse välja 10.12 kell 12.00 Trükimuuseumi rõdugaleriis (Kastani 42). Konkursile laekunud fotosid hindas raamatusõpradest ja fotograafiahuvilistest koosnev žürii fotograaf Rene Türgi juhtimisel. Võitjate tööd on nähtaval nii nii snap.ee keskkonnas kui lehel bookworld.me.

Lugemiskultuuri, raamatuid ja inimese isiklikku kohtumist raamatuga väärtustavale fotokonkursile olid osalema oodatud kõik raamatu- ja pildistamishuvilised, kel õnnestunud tabada jagamist väärt lugemishetke. Näitusel on esitletud fotod lugevatest inimestest mistahes olukordades, kus iganes paikades, võimalikes ja võimatutes hetkedes, aga mitte ainult - ruumi on ka avaramale tõlgendusele lugemisest.

Konkursil osalenud töödest sünnib kevadel 2017 suursugune ühislooming, mis saab Tartu linna avalikus ruumis nähtavaks. Näitus parimatest konkursile laekunud töödest on rõdugaleriis avatud 30. detsembrini 2016.

Facebooküritus.