1. juunil kell 18:00 toimub Tartu Kaubamaja III korruse aatriumis veedaliku elustiili kauaaegse praktiseerija Kaja Keili esimese raamatu „Elu Maitsed-Praktiline Ajurveeda“ esitlus.

Esitlusele on oodatud on kõik autori poolt juba inspireeritud ja alles inspiratsiooni ootavad huvilised, sõbrad, teekaaslased, tuttavad, sugulased ja muidugi kõik need, kelle jaoks on oluline oma hinge eest hoolt kanda sellisel moel, kus viimane oma füüsilises kehas sõna otseses mõttes kodus tunneb. Kõigil kohale tulnutel on võimalus praktiliselt kasutusse võtta oma looduse poolt kaasa antud ainulaadseid „äppid“ – kuulmine, puudutus, nägemine, lõhna- ja maitsetaju! Heli loob suurepärane viiuldaja Regina Mänd ning maitsed ja lõhnad on koos väikese üllatusega peidetud energiatrühvlitesse.

Ajurveeda on elamise teadus ja võimalikult kaua noorena püsimise kunst. Täiuslikuks vormitud looduse laboratooriumis läbi aastatuhandeid kestnud praktika. Kõik see, mida tänapäeva teadus avastab, on iidsetes ürikutes juba ammu ära kirjeldatud. Just seepärast ei püüa ajurveeda kunagi midagi tõestada, vaid inspireerib looduses esinevaid seoseid nägema ja taipama. „Tervisliku“ ja „kasuliku“ asemel on kasutuses „individuaalselt sobilik“ ning kalorite, mineraalide ja vitamiinide lugemise asemel keskendutakse seedetule töös hoidmisele. See, mis on ühe jaoks nektar võib olla teise jaoks mürk ning vastupidi.

Tavaliselt peetakse ajurveedat ikka millekski võõrapäraseks ja seostatakse esmajoones Indiaga. Viimane ei ole otseselt vale, kuid võrdusmärki nende kahe vahele siiski panna ei saa. Ajurveeda ei esinda mitte ühtegi konkreetset rahvust ega religiooni, vaid baseerub algallikal ehk puhtal looduse matemaatikal. Loodus tervikuna ei kuulu ju otseselt kellelegi ja selle universaalsed seosed toimivad sõltumata kontinendist ja inimeste nahavärvist. Kuidas muuta oma elu ja tervise kvaliteet paremaks ja harmoonilisemaks, praktiseerides igapäevaelus ajurveedat? Kuidas loodusjõud viie elemendi näol praktiliselt Sinu igapäevaelus toimetavad? Raamatust „Elu Maitsed-Praktiline Ajurveeda“ leiab vastused nii neile kui paljudele teistele huvitavatele küsimustele.

PS! Kõikide raamatu ettetellijate vahel läheb loosi (kuni 25.05) personaalne nõustamine Kaja Keililt ning baasvürtside komplekt. Telli raamat ette siin:https://goo.gl/AtYgLr

Facebooküritus.