22. novembril kell 18.00 esitleb Kreet Rosin-Pindmaa Tasku keskuse Rahva Raamatus luulekogu "Armastuse read".

Nende kaante vahel on kirjas luuleread armastusest ja elust, mille eesmärgiks on toetada Eestimaad ja siin elavaid inimesi nende kulgemise teel osapoolte kõrgeimaks
hüvanguks armastuse ja üha avarduva teadlikkusega. Kuna Kreet armastab Eestimaad ja olen lummatud kodumaa loodusest, on mitmed read pühendatud just Eestimaale. Kreet usub, et armastus päästab maailma ning suudab muuta ka elu Maarjamaal senisest veelgi harmoonilisemaks.
Kuigi Kreet, kes igapäevaselt on pühendunud inimeste aitamisele terapeudina, on viimase kümne aasta jooksul kirja pannud ligi paarsada luuletust, ei nimeta ta end luuletajaks ning ei võrdle end oma kaugete sugulaste Lydia Koidula, Johann Voldemar Jannseni ega ka oma lemmikluuletajate Doris Kareva ja Artur Alliksaarega. 

Kreeda arvates on meie üheks kõige olulisemaks ülesandeks inimesena siin Maa peal õppida armastama iseennast ja oma lähedasi. Kui mõni nende kaante vahel olevatest ridadest aitab sul saada senisest paremat ühendust oma südame ning armastuseväega ning olla seeläbi armastavam abikaasa, lapsevanem, sõber, õde, vend, naaber, laps või kolleeg, on ta ääretult tänulik.

Esitlusel on Kreedal kaasas ka harf - on lootust kuulda paari harfipala.

Facebooki üritus.