Rahvusvaheline luuleprojekt "Borderlines" ("Piirid") kutsub noori luuletajaid!

Adam Kammerling, MC, luuletaja ja teatritegija Suurbritanniast juhatab 6. veebruaril kl 18.00 Tartu Kirjanduse Majas luuletöötuba, mis on osa rahvusvahelisest lavaluule projektist “BORDERLINES”, mille eesmärk on soodustada Euroopa noorte vahel loomingulist suhtlust – kirjanduslikku mõttevahetust piiride teemal.
Vaata kindlasti lähemalt: https://www.borderlinespoetry.com/

Töötoas katsetame muusikaga kirjutamist ning uurime, missugused on meie geograafilised, emotsionaalsed ja poliitlised piirid ning kuidas need meie elu mõjutavad.
Luulet ja helisid kasutades püüame piire kompida ja kui vaja, siis ka kahtluse alla seada ja murda.
Luuletajad kirjutavad koos Adamiga tekste ja saavad temalt näpunäiteid esinemiseks, enne kui luuletused üles filmitakse ja Borderlines’i veebilehele laetakse.

Videoprojekti on oodatud noored vanuses 15-25, kuid töötoas võivad osaleda kõik, nii algajad kui kogenud kirjutajad ning kirjutada võib nii eesti kui inglise keeles.
Adam on viinud läbi hulganisti töötube - igale tasemele ja igas olukorras, alates rokkfestivalist kuni algkoolini. Ta toetab osalejaid protsessi algusest lõpuni. Töötoas loob igaüks just midagi sellist, milleks ainult tema on võimeline.

Kaasa võtta kirjutusvahend ja märkmik.
Töötuba kestab 3 tundi.
Osalustasu 5 eurot, registreeri end aadressil: tarslamm@gmail.com

Projekti toetavad Arts Council England ja Eesti Kirjanike Liit, projekti juhivad boomsatsuma ja Eesti Lavaluule MTÜ.

Facebooki üritus.