Lavaluule töötuba poetry slam'i loojaga!
I osa - 3. detsembril kell 18:00-21:00
II osa - 5. detsembril kell 18:00-21:00

Kuidas leida oma luulele parim esitusviis? Kuidas ületada lavahirmu? Kuidas olla siiras ja saavutada publikuga kontakt?

Poetry slam’i looja Marc Kelly Smith’i lavaluule töötuba tutvustab osalejatele lavaluule põhialuseid - kuidas esitada luulet avalikult ning teha seda meisterlikult ja mõjusalt. 30-aastase lavastaažiga luuletaja käe all saab oma tehnikaid täiendada nii kogenum luuletaja kui ka päris algaja. Smith lubab, et töötoa lõpuks on esinemiseks piisavalt enesekindlust leidnud ka kõige arglikum või kogenematum osaleja.

Osalejatel palume kaasa võtta kolm (lühemat) luuletust, millega töötoas praktiseerida. Need võivad olla osaleja enda luuletused (soovitatav), lemmikluuletused teistelt autoritelt või laulusõnad. 
Ja loomulikult palume kõigil osalejatel tulla pastaka ja märkmiku ning avatud meele ja südamega.

NB! Osalejate arv on väga piiratud! Töötoa hind 7 eurot. (Mõlemas töötoas osaledes kokku 10 eurot)
Registreeri ennast: tarslamm@gmail.com

(TÜ kursuse kaudu registreerunutele tasuta)
**
Marc Smith on rahvusvahelise poetry slam’i ehk luuleprõmmu liikumise algataja. Uus luulesuund sai alguse 1986. aastal Chicagos Green Mill Tavernis, kui Marc Smith leidis seal koha esimestele luuleprõmmudele. Sealt on lavaluule levinud üle kogu maailma ja kinnitanud kanda rohkem kui 500s linnas.
Marc, kelle kontol on juba üle 2500 esinemise ööklubides, kontserdisaalides, raamatukogudes, ülikoolides – ja aeg-ajalt ka mõne tänavatoiduputka katusel – paelub ja vaimustab endiselt mitmekesist ja innukat publikut. Green Millis, luuleprõmmu algkodus, on ta juhtinud rohkem kui 1000 ülimenukat prõmmuõhtut. Tema lool ja luuletajateel on oluline roll ka märgilistes antoloogiates “Spoken Word Revolution” ja “Spoken Word Revolution Redux”.
Rohkem infot leiad Marci kodulehelt: www.marckellysmith.net.
**

Töötoa toimumiseks on õla alla pannud Eesti Lavaluule MTÜ, Tartu Ülikool ja Eesti Kirjanike Liit. Toetavad veel Eesti Kultuurkapital, Tartu linn ning MTÜ Kultuurikorraldus.

Facebooki üritus.