The Beat, The Outsider, The Underground
On the Howling Road from Kentucky to Tartu & Beyond
Readings, Talks, Interviews, Q&A: Ron Whitehead & Hilary Bird
(In English)

24. aprillil kell 18.00 toimub raamatupoes Utoopia luule ja vestlusõhtu kirjanduslinn Tartu residendi Ron Whiteheadi ning kolumnist ja tõlkija Hilary Birdiga. 

Kirjanduslinna praegune välisresident Ron Whitehead ning kolumnist ja tõlkija Hilary Bird loevad luulet ning vestlevad biitkirjandusest ja kirjanduse allhoovustest Ameerikas ja Eestis.
NB! Vestlus on inglise keeles.
Üritusel on müügis ka valik Ron Whiteheadi raamatuid ja CD-sid.

Aprillis ja mais neljanda välisresidendina Tartus viibiv Ron Whitehead on Kentuckyst pärit kirjanik ja aktivist, kes on avaldanud mitukümmend raamatut ja albumit. Tema loomingut, mida näiteks Hunter S. Thompson on iseloomustanud kui „vaimustavat segu rahvatarkusest ja puhtast matemaatikast“, on tõlgitud enam kui 20 keelde ning ta on esinenud paljudel festivalidel nii Ameerika Ühendriikides kui ka Euroopas.

In April and May Tartu is hosting the fourth writer-in-residence of the City of Literature international residency program, the poet, writer, editor, publisher, scholar, professor and activist Ron Whitehead from USA. As poet and writer Whitehead is the recipient of numerous state, national, and international awards and prizes including The All Kentucky Poetry Prize, The Yeats Club of Oxford’s Prize for Poetry, and many others. In 2006 Dr. John Rocco (NYC) nominated Ron for The Nobel Prize in Literature. He is the author of 30 books and 40 albums and his work has been translated into nearly 20 languages.

A selection from Ron Whitehead 30 books & 40 recordings will be available for purchase during the event.

Facebooki üritus.