Mõnikord turgatab peas uus luulerida täiesti suvalisel hetkel - näiteks jalutad vihmases Tartus ja rea kirja panemiseks üritad leida seda kõige suuremat puud, mis annaks hetkeks varju, et saaksid oma märkmiku kotist välja õngitseda. Või meeldib Sulle luuletada hoopis järsku, emotsioonide ajel - otse, puhtalt, toorelt, ei mingit ülestähendamist. Luule võim on suur, lühikeste värssidena saab öeldud kõik mis hingel ja südamel. 

Seekordne Tartu Tudengipäevade Luulevabadus toimub Tartu Kaubamaja Apollo raamatupoes teisipäeval, 25. septembri õhtul kell 18.00. Oodatud on kõik, kes tahaksid veeta õhtu teiste loomingut kuulates või justkui omaenda raamatuesitlusel, kirja pandud ridu ette kandes!

👉 Kui idee enda luuleridade ette kandmisest pani silma särama, siis on Sul 21. septembrini aega, et meile lühike enesekirjeldus ning näide enda tekstidest aadressile osalen@studentdays.ee teele panna.

👉 Igal osalejal on loomingu ette kandmiseks aega kuni viis minutit. Kes soovib, on rohkem kui teretulnud end saatma mõnel muusikainstrumendil. Piire me ei sea!

Facebooki üritus.