20. oktoobril kell 12.00 esitletakse Tasku Rahva Raamatus toitumisekspertide Tagli Pitsi ja Kristin Salupuu raamatut "Tervislik toitumine". Esitlusel tutvustab Tervise Arengu Instituudi toitumisspetsialist Kristin Salupuu teaduslikult tõestatud tervisliku toitumise põhitõdesid. Esitlust modereerib üle kümne aasta restoraniäris tegutsenud tippkokk ja ettevõtja Joel Ostrat.

Esitluselt ei puudu ka tervislikud suupisted!

Kas vastuoluline info toitumise kohta ja selle üleküllus on tekitanud sinus tunde, et tervislik ja mitmekesine toitumine on justkui tuumateadus?

Tänapäeval on toitumise kohta väga palju infot, mis on tihtipeale lünklik, vastuoluline, kallutatud või põhineb kellegi veendumustel, mitte inimorganismi ainevahetuse vajadustel. “Tervislik toitumine” koosneb kolmest suuremast osast – toidusoovitused, toitumissoovitused, liikumissoovitused. Neljanda osa moodustab toitumiskava näidismenüü koos retseptidega. Samuti leiad põgusa ülevaate söömispsühholoogiast, seedimisest, toidupakendite lugemisest ja toiduohutusest. Usume, et toitumisest teadliku inimese jaoks leidub siin ahaa-momente. Raamat põhineb Eesti toitumisteadlaste nõuannetel.

Facebooki üritus.