1. detsembril kell 18.00 toimub Tasku Rahva Raamatus naisteõhtu, mille raames esitletakse ka uut raamatut "Värvivapustus". Raamatu autor Raija Lydecken tutvustab uut raamatut ja kutsub naisi üles värvieksperimendis osalema, mille käigus selguvad värvid, mis neile kõige paremini sobivad. 

Naisteõhtul kostitab kohvik Cookbook meid värvilise koogivalikuga! Ostes koogi on kuuma joogi (kohv, tee, kakao, chai jms) hind vaid 1,30 €. Pakkumine kehtib 1. detsembri õhtul ajavahemikus 17.00 - 21.00. 

Rahvusvaheliselt tunnustatud värviekspert Raija Lydecken andis eesti keeles välja raamatu "Värvivapustus". Raamat on mõeldud neile, kes kasutavad oma igapäevatöös värve või soovivad eristuda konkurentidest, pakkudes neile lisaväärtust värvinõustamise osas. Samuti sobib raamat naistele ja meestele, kes soovivad igapäevaselt head välja näha, muuta poodlemine stressivabaks ja säästa seeläbi raha. Tutvu raamatuga: http://bit.ly/Värvivapustus.

Värviteadlikkus ei ole kellegi isiklik arvamus, vaid süsteem, mis on kestnud sajandeid. Selle süsteemi järgi pannakse paika värvid suurettevõtete reklaamides, staaride- ja tippärimeeste riietuses ning Hollywoodi filmides. Sellel süsteemil raamat põhinebki. Lugeja saab väga tugeva konkurentsieelise töötamaks moe- ja iluvaldkonnas + tööriista, mida enda jaoks rakendada.

Facebooki üritus.