5. veebruaril kell 19.00 toimub Vildes ja Vines III TarSlämm.

Tulge veetke suurepärane õhtu luulele kaasa elades!

Külalisesineja on ADAM KAMMERLING Suurbritanniast, kes on luuletaja ja räppar, teatritegija ja üleriigilise luuleprõmmu tšempion. Adam on ka rahvusvahelise luuleprojekti "Borderlines" mentor Eesti noortele! (https://www.borderlinespoetry.com/)

TarSlämm on Tartus toimuv luuleprõmmu ehk poetry slam’i õhtute sari, kus kolme minuti jooksul kannavad esinejad ette oma originaalloomingut, mida publikul ja žüriil on võimalik kohapeal punkte andes tunnustada.

Kõiki julgeid esinejaid kosutab Vilde ja Vine baarist ühe tasuta joogiga. TarSlämmi võitjat ootab finaal Prima Vista ajal ning Veini ja Vine kinkekaart!
Oma esinemissoovist anna teada aadressil tarslamm@gmail.com või FB sõnumite teel.

Esinejaid hindab PUBLIK + Tarkade Klubi (Hanna Linda Korp, Rauno Alliksaar, Sirel Heinloo).

Õhtut juhivad Sirel Heinloo ja Toomas Leppik.
Plakati on kujundanud Edgar Juhkov.

Sel hooajal (2018–2019) toimub viis eelvooru, kust iga kord pääseb maikuisesse finaali edasi kaks esinejat – üks publiku ja teine Tarkade Klubi lemmik. Kokku jõuab finaali kümme esinejat. TarSlämmi kaks parimat lähevad edasi juba luuleprõmmu eesti meistrivõistlustele, mille võitja esindab Eestit Euroopas.

TarSlämmi korraldab Eesti Lavaluule MTÜ. Toetavad Vilde ja Vine, Vein ja Vine, Eesti Kirjanike Liit, Eesti Kultuurkapital ja Tartu linn.
Seekordse külalisesineja on siia toonud projekt "Borderlines", mida veab noorte loomehariduskeskus boomsatsuma ning toetab Arts Council England.
https://www.borderlinespoetry.com/

Facebooki üritus.