22. veebruaril kell 18.00 esitlevad Eesti tordimeistrid Tasku Rahva Raamatus oma uut tordiraamatut „Eesti 100 torti. Meie tordimeistrite parimad tordid, koogid ja muud maiused“.

Tutvu raamatuga siin: http://bit.ly/RR_Eesti100torti 

Ükski pidu ei toimu ilma tordita! Eesti 100. sünnipäevaks avasid 100 Eesti tordimeistrit oma retseptisahtlid ning jagavad kaasmaalastele retsepte tortide, kookide, dessertide ja muude maiuste valmistamiseks ja kaunistamiseks. Nii saate ka teie ise lihtsalt koduses köögis valmistada erilise maiuspala, mis sobib nii Eesti Vabariigi juubeli kui ka mistahes teise väärika tähtpäeva tähistamiseks. Retseptides on au sees Eesti toorained ja kaunistused, mis on oskuslikult kombineeritud kaugemalt pärit koostisainetega ning kus uued ideed on põimitud juba meile traditsiooniliste maiuste ja koduste maitsetega. Raamat sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

Lisaks retseptiraamatule kaasneb projektiga ka suursugune heategevusaktsioon – Eesti Vabariigi sünnipäevakuul kingivad tordimeistrid enam kui 100 maiuspala heategevusena abivajajatele, tunnustamist väärt isikutele ja -ettevõtetele. Nii tänab torditiim kaasmaalasi igapäevase panuse eest meie riigi heaks!

Esitlusel on kohal raamatu välja andmise ja heategevusaktsiooni korraldamise meeskonnast Terhi Roll, Alice Sepp ning mitmed tordimeistrid.

Facebooki üritus.